Regulamin Halloweenowego Zwiedzania Zamku

  1. W przypadku rezerwacji opcji pierwszej obowiązują ceny: 25zł/osoba (bilet normalny) 20 zł/osoba (bilet ulgowy). W przypadku opcji drugiej obowiązuje cena 45 zł/osoba. W zwiedzaniu dla dorosłych udział mogą wziąć tylko osoby, które ukończyły 18 lat (na podaną usługę nie obowiązują bilety ulgowe).
  2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną w momencie wpłaty 100% całkowitej wartości rezerwowanych biletów na nasze konto w przeciągu 7 dni od dokonania rezerwacji.
  3. Osoby mające rezerwację proszone są o przybycie i odbiór biletów do 15 minut przed planowaną godziną zwiedzania. W przypadku nieobecności bilety trafiają ponownie do puli sprzedaży.
  4. W przypadku opcji pierwszej grupa może liczyć do 35 osób oraz w przypadku opcji drugiej 10 osób.
  5. Moszna Zamek informuje o braku możliwości zwrotu wpłaty za zakupione bilety na oznaczony dzień lub okres. Informujemy również, że bilet nie podlega wymianie na żadną inną usługę świadczoną przez Moszna Zamek sp. z o.o.
  6. Każdy uczestnik przystępujący do Zwiedzania Halloweenowego akceptuje, że ta forma zwiedzania Zamku może wywołać silne emocje, w tym strach, przerażenie oraz inne skrajne formy ekscytacji.
  7. Moszna Zamek zastrzega sobie prawo do zmiany godzin zwiedzania lub odwołania zwiedzania.

Numer rachunku bankowego:
Moszna  Zamek Sp. z o.o.
Bank Spółdzielczy w Białej
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR